Linkervoet Milik goud waard tegen stug Excelsior
Bron: www.ajaxlife.nl
Wie gaat de linkerschoen van Arek Milik poetsen vanavond? Met twee uitstekende schoten brak de Ajaxspits in de Amsterdam Arena de ban tegen het stugge Excelsior. De jarige Klaassen bepaalde de eindstand op 3-0.
Excelsior-thuis klonk op papier lekkerder dan het in werkelijkheid wel eens kon worden. Natuurlijk hoopte iedere Ajaxfan dat de ploeg het doelsaldo zou gaan opkrikken – dat mocht ook wel met het oog op de titelstrijd met PSV – maar de Eindhovenaren speelden eerder dit seizoen bijvoorbeeld nog met 1-1 gelijk tegen de Rotterdammers.
Ajax was dus gewaarschuwd, en speelde daar ook het eerste halfuur naar. De ploeg was fel, gaf Excelsior weinig ruimte en speelde met een aanvallende formatie – met El Ghazi, Milik en Younes voorin en Schöne, Bazoer en Klaassen daarachter – zelfs aardig opportunistisch.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=19293