De Boer over fris Ajax: 'Heb het gevoel dat het nu goed staat'
Bron: www.ajaxlife.nl
Ondanks twee cadeautjes (5-2) op pakjesavond was Frank de Boer vooral tevreden over het agressieve en attractieve spel van zijn spelers tegen een matig sc Heerenveen. “We zijn zeer dreigend geweest en moeten elke wedstrijd deze inzet tonen, dan is de kans op een goed resultaat erg groot.”
Foppe de Haan had genoten van de openingstreffer van Ajax. De Fries zag ook dat de ploeg van De Boer snel, slim, vaardig en met veel dynamiek de wedstrijd volledig had gedomineerd.
De Boer deelde die korte analyse al, vond hij zijn ploeg matig aan de wedstrijd beginnen. “We stonden niet helemaal goed en in de omschakeling kreeg Heerenveen een paar keer veel ruimte en werd het gevaarlijk. Later waren we nauwkeuriger en als we rondom de zestien balverlies leden, hadden we ze direct weer bij de strot. Ze kwamen er niet meer uit en het was wachten op de goals. Die vielen ook snel daarna.”
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=18807