Minuut lang applaus in de Arena voor Cruijff
Bron: www.ajaxlife.nl
De bijgevoegde video duurt een kleine minuut. Daar is een goede reden voor. Tijdens Ajax - Roda JC (6-0) gingen de gedachten van alle supporters na veertien minuten spelen uit naar Johan Cruijff. De nummer veertien wordt veel steun gewenst nu hij ziek blijkt.
Er was niets afgesproken, er was geen draaiboek, maar na veertien minuten spelen begonnen alle aanwezigen te klappen alsof het de normaalste zaak van de wereld was. Er werd vorige week al massaal geapplaudisseerd voor Cruijff, maar toen speelde Ajax uit tegen Vitesse.
De beelden uit de eredivisie gingen de hele wereld over en dan kunnen Ajacieden op hun eigen stoel in de Amsterdam Arena natuurlijk niet achterblijven. Dat is precies wat er gebeurde bij Ajax - Roda. Er gingen nog meer gedachten uit naar Cruijff, aangezien er verspreid door het stadion diverse doeken hingen.
Platen hiervan staan in ons fotoverslag. De video is van Noord B. Check zijn YouTube-kanaal voor meer beelden rond Ajaxwedstrijden.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=18565