Boer blinkt uit bij nipte oefenzege Ajax op NEC
Bron: www.ajaxshowtime.com
Ajax heeft donderdagochtend een oefenwedstrijd achter gesloten deuren met 2-1 gewonnen van NEC. Op Sportpark De Toekomst was een mix van Ajax 1 en Jong Ajax trefzeker via Noussair Mazraoui en Adham El Idrissi.
NEC, dat met een sterke eerste selectie aantrad, maakte via Robin Buwalda nog wel 2-1, maar dat mocht niet meer baten. Diederik Boer stopte bij een stand van 2-0 nog een strafschop van Mohamed Rayhi en deed in de slotfase bij 2-1 hetzelfde op een inzet van Kevin Mayi.
Ajax was voor rust de betere, NEC na de thee. De Amsterdammers verzuimden een grotere voorsprong te nemen en kregen daar daarna bijna de rekening voor gepresenteerd. Omdat Rahyi miste enkele grote kansen en zo ook Mayi. In de slotfase kopte Frank Sturing nog op de paal.
Opstelling Ajax: Boer, Lartey-Sanniez, Westermann, Viergever (46. Bergsma), Dijks, Eiting, Antonucci (60. Boultam), Mazraoui, Bay, El Idrissi, Younes.
Opstelling NEC: Delle; Heinloth, Buwalda, Golla, Fomitschow; Grot, Mauk, Bikel; Owusu-Abeyie, Awoniyi, Rayhi.Wissels: Dyrestam, Dumic, Gmeiner, Breinburg, Sturing, Groeneveld, Ofosu, Mayi, Leiwakabessy.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxshowtime.com/article/hoofdnieuws/99606/boer-blinkt-uit-bij-nipte-oefenzege-ajax-op-nec