Tete en Sinkgraven op de weg terug
Bron: www.ajaxtotaal.nl
Daley Sinkgraven en Kenny Tete, beiden backs van Ajax en beiden geblesseerd aan de enkel, lijken op de weg terug te zijn van die blessure. De selectie van Ajax 1 is vandaag vrij, maar beide spelers hopen vandaag de hele training met Jong Ajax mee te kunnen doen.
Vaclav Cerny en Bertrand Traoré, beiden buitenspelers van Ajax en ook beiden geblesseerd, zijn nog een ander verhaal. Eerstgenoemde heeft last van de rug en zal slechts een deel van de training met Jong Ajax meedoen. Van Traoré is onbekend wanneer hij terugkeert uit Londen, waar hij zich door Chelsea laat behandelen aan zijn bovenbeenblessure.
Blessure-update #Ajax: Tete en Sinkgraven (beiden enkel) hopen vandaag hele training met Jong Ajax mee te doen. Cerny (rug) een deel 1/2
— Freek Jansen (@FreekJansenVI) December 13, 2016
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxtotaal.nl/nieuws/2016/12/13/tete-en-sinkgraven-op-de-weg-terug-cerny-iets-minder-en-traore-onduidelijk/