De Telegraaf: Ziyech heeft een afkoopsom van dertig miljoen euro
Bron: ajaxfanzone.nl
Mocht Hakim Ziyech deze zomer vertrekken bij Ajax, dan lijkt Marc Overmars niet de hoofdprijs te zullen ontvangen, zo weet De Telegraaf te melden. Ziyech zou in zijn contract bij Ajax een transferclausule van dertig miljoen hebben staan, waardoor Ajax moet meewerken aan een transfer indien een club dat bedrag op tafel wil leggen voor Ziyech.
‘Ziyech is in principe te koop voor dertig miljoen. Er schijnt een clausule in zijn contract te staan, dus die kan zo opgehaald worden’, stelt Valentijn Driessen in de studio van Telesport. Na een ijzersterk seizoen is dertig miljoen geen hoog bedrag voor Ziyech. Na het winnen van de dubbel en het bereiken van de halve finale van de Champions League werd de aanvaller verkozen tot Speler van het Jaar bij Ajax. Hij werd samen met ploeggenoot Dusan Tadic de ‘assistkoning’ van de Eredivisie, door dertien doelpunten voor te bereiden. Ziyech zou inmiddels in de belangstelling staan van enkele clubs uit Duitsland en Spanje maar op dit moment speelt er nog niks rondom Ziyech die momenteel met Marokko uitkomt in de Afrika Cup.
……
Lees het volledige artikel op https://ajaxfanzone.nl/2019/06/27/de-telegraaf-ziyech-heeft-een-afkoopsom-van-dertig-miljoen-euro/