Keizer geregeld met natte ogen achter stuur door Nouri

Bron: www.ajaxlife.nl

De reis van en naar Ajax blijft een moeilijk moment voor Keizer. © Pro Shots

Er is in het Ajaxjaar 2017 te veel gebeurd om op te noemen. En als iets een zware wissel op de club trekt, dan is het de trieste situatie rond ‘Appie’ Nouri. Marcel Keizer liet zich voor de aftrap van de topper Ajax - PSV (3-0) ontvallen dat hij het er nog moeilijk mee heeft.

We weten dat Keizer zo’n beetje dagelijks langs het ziekenhuis rijdt waarin Nouri was opgenomen. Automatisch gaan dan je gedachten terug naar allerlei verschrikkelijke momenten, die je niet meer kunt terugdraaien en waar niets aan valt te doen.

“Nu ook voor de wedstrijd... Als ik met de tranen in mijn ogen van of naar Ajax rijd. Dat is nog steeds dagelijkse kost voor mij,” aldus Keizer in de microfoon van Fox Sports. “Misschien werkt dat bij de spelers ook wel zo.”

……

Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=23074

Gegevens

Onderwerpen: Ajax TV, Trainer, Ziek
Clubs: PSV, AFC Ajax