Tegenstand uit Rotterdam nieuw voor Ajax Vrouwen
Bron: www.ajaxlife.nl
Het is de tijd van het jaar waarin de nieuwe competitieschema’s bekend worden. Zo ook voor Ajax Vrouwen. Er valt iets op als we naar de indeling kijken. Er is dit jaar voor het eerst tegenstand uit de regio Rotterdam. En Telstar is vv Alkmaar geworden.
Ajax Vrouwen legde vorig seizoen voor het eerst in haar bestaan beslag op de dubbel. De KNVB-beker was al een keertje gewonnen, dit keer werd voor het eerst de schaal naar De Toekomst gehaald. De regerend kampioen trapt het seizoen af tegen Achilles’29.
De opener staat op het programma voor 3 september. Het seizoen begint zo laat omdat volgende week eerst het EK vrouwen wordt gespeeld en hier de nodige speelsters van Ajax aan meedoen. Klik hier om het volledige speelschema te bekijken. Het klopt dat er meer wedstrijden dan voorheen op zondag zijn.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22059