Jong Ajax zegeviert ruim tijdens doelpuntenfestival
Bron: www.ajaxshowtime.com
Jong Ajax heeft vrijdagavond een overtuigende 5-2 zege weten te boeken op FC Dordrecht. Zowel Kaj Sierhuis, die als spits aan de wedstrijd begon, als invallende spits Danilo Pereira wisten twee doelpunten voor hun rekening te nemen. Het resterende doelpunt kwam voor de rekening van Ché Nunnely.
De wedstrijd begon op z’n zachtst gezegd voortvarend voor Jong Ajax. Al na drie minuten was het Sierhuis die met een prachtige volley de bal tegen de touwen wist te werken. Opnieuw drie minuten later was het weer de spits die dichtbij was. Nunnely gaf voor en Sierhuis kopte, maar ditmaal ging de bal net langs de kruising. Na ruim een halfuur was het dan toch 2-0. Mitchel Bakker werd binnen het strafschopgebied naar de grond gewerkt en dat betekende een penalty voor de ploeg van Michael Reiziger. Sierhuis ging achter de bal staan en werkte zijn tweede goal van de avond binnen.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxshowtime.com/article/hoofdnieuws/114843/jong-ajax-zegeviert-ruim-tijdens-doelpuntenfestival