Ajacieden hebben weer lol, maar zonder Nouri te vergeten

Bron: www.ajaxlife.nl

De situatie van Nouri is en blijft helaas onveranderd. © Pro Shots

Het is en blijft een eigenaardige situatie waarin de selectie van Ajax zich bevindt. Het wegvallen van Appie Nouri hakt erin, maar je kunt niet stil blijven staan. Je moet door. En Ajax gaat ook door. Er wordt weer een beetje gelachen op de club.

We zijn inmiddels twee wedstrijden verder na de tragedie rondom Nouri en zaterdag begint voor Ajax de nationale competitie, met een uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Hopelijk kent het duel met Heracles een betere afloop dan het treffen met OGC Nice.

“Het gaat wel de betere kant op. Je merkt dat iedereen met wat meer plezier naar de club komt,” antwoordt Marcel Keizer als de NOS vraagt of hij weer een glimlach spot bij zijn spelers. “Die zie ik wel. Waarbij iedereen ook weet: de steun voor de familie en Appie is er.

……

Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22259

Gegevens