[Update] Bronzen Stier De Jong, Clement niet

Bron: www.ajaxshowtime.com

Jong Ajax-speler Pelle Clement is een van de vier genomineerden om uitgeroepen te worden tot speler van de tweede periode in de Jupiler League. Ook Soufyan Ahannach (Almere City), oud-Ajacied Tom Boere (FC Oss) en Thomas Verheydt (MVV) maken kans op de Bronzen Stier, zo wordt vermeld op de website van de competitie.

De hoofdtrainers en aanvoerders van alle teams in de Jupiler League maken een selectie van alle spelers uit de competitie en nomineren vervolgens gezamenlijk vier spelers voor de Bronzen Stier in de categorie 'Beste Speler'. Supporters kunnen via de site een stem uitbrengen.

In de eerste periode van het seizoen ging de prijs naar Ajacied Abdelhak Nouri. De kans is dus aanwezig dat ook de tweede prijs naar een speler van Ajax zal gaan.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxshowtime.com/article/hoofdnieuws/101080/update-bronzen-stier-de-jong-clement-niet