Klaassen wil nog niet spreken van dip
Bron: www.ajax1.nl
Ajax nieuws -
© ProshotsDavy Klaassen maakte dit seizoen al 5 Eredivisiegoals en gaf 3 assists, maar heeft weleens beter gespeeld. Ook in het shirt van Oranje wist hij niet te overtuigen.
“Ik probeer zo goed mogelijk te spelen. Als het goed gaat, gaat het goed. En als het niet goed gaat, gaat het niet goed”, aldus Klaassen in gesprek met RTL7.
Hij erkent dat zijn spel wisselvallig is, maar kijkt ook naar de positieve punten: “De eerste wedstrijd vond ik vrij goed. En vandaag… Ja, is moeilijk… Ja”, aldus de Ajacied na afloop van het duel met Frankrijk. Is praten over een dip dan te vroeg? “Ja, voor mij wel”, aldus een resolute middenvelder.
Bijna 1000 voetbalartikelen in de SALE!Gerelateerde berichtenFilter byTypeAll51015-->Post typePostPageCategoryAjax NieuwsAlgemeen Ajax nieuwsNieuwsFoto proshotsFoto AjaxA1WatcherSort byTitle<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>Relevance<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
Sánchez: “Manier van verdedigen aanpassen”
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajax1.nl/klaassen-wil-nog-niet-spreken-van-dip/