Ex-jeugdspeler Fosu-Mensah: “Ajax is en blijft mooie club”

Bron: www.ajaxtotaal.nl

De 17-jarige jeugdspeler Timothy Fosu-Mensah vertrok in augustus bij Ajax en verkaste naar Manchester United. De club van Louis From Gaal had in het transferbudget van 150 miljoen pond nog wel ruimte voor deze jeugdaankoop.

“Manchester United wilde me en ik ging”, zegt Fosu-Mensah in gesprek met Ajax Showtime. “Ze volgden mij tijdens internationale wedstrijden en namen toen contact op. Eigenlijk was er weinig gedoe, er volgden gesprekken en daarna was het rond.” De Nederlands kampioen wilde de verdediger niet laten gaan. “Ajax wilde me graag houden, meer kan en wil ik er eigenlijk niet over kwijt.” Of hij ooit terug zal keren naar Ajax mocht zijn avontuur bij Manchester United mislukken? “Dat weet ik echt niet. Het hangt van heel veel dingen af, Ajax is en blijft hoe dan ook een mooie club.”

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxtotaal.nl/nieuws/2015/01/08/ex-jeugdspeler-fosu-mensah-ajax-en-blijft-mooie-club/

Gegevens