Labyad mag van Utrechtspelers geen Ajaxshirt aan
Bron: www.ajaxlife.nl
Hakim Ziyech neemt het vrijwel wekelijks op tegen een vriend. Dit keer was het Zakaria Labyad, die stevig aan Ajax wordt gelinkt. Ziyech besloot na FC Utrecht-uit (0-0) shirtje te ruilen en Labyad trok daarop Ziyechs shirtje aan, maar die actie werd door zijn ploeggenoten niet gewaardeerd.
De thuiswedstrijd tegen Ajax is voor Utrecht de wedstrijd van het jaar en als er niet wordt verloren, is dat voor de supporters al reden om te juichen. Het is dat de spelers niet echt in de stemming waren, anders had de Bunnikside de remise tegen Ajax nog serieus gevierd ook.
Vlak voordat de handjes even in de lucht gingen, gebeurde er iets opmerkelijks. Zoals gezegd wisselden Ziyech en Labyad shirtjes uit en trok de Utrechtspeler het Ajaxshirt aan. Althans, zo dacht Labyad erover. Zijn teamgenoten vonden het een minder goed idee.
Denk dat hijzelf dat shirtje aan wou pic.twitter.com/CGoxzuAR89
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=23366