Selectie Ajax arriveert en traint inclusief Onana
Bron: www.ajaxlife.nl
We hebben goed nieuws! Andre Onana is ingecheckt in het hotel waar de selectie van Ajax deze week verblijft. De doelman baarde maandag in alle vroegte opzien door een reis naar Australië aan te kondigen, maar het Oostenrijkse Mayrhofen was toch echt de eindbestemming.
Austria en Australia zijn zo door elkaar gehaald, maar het is een wereld van verschil. Het vliegtuig bracht de selectie van Ajax niet naar Sydney, maar naar Innsbruck en vanaf daar werd koers gezet naar Mayrhofen, waar een trainingsweek op het programma staat.
Behalve Onana hebben ook nieuwelingen als Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt een kamer in het hotel. Voor zowel De Jong als De Ligt is het de eerste keer dat ze met het eerste elftal op pad zijn. Peter Bosz legt deze week in de Alpen met Ajax de basis voor een hopelijk succesvol seizoen.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=19981