Heitinga: ‘Ik blijf bij Ajax en ben gezegend met fantastische supporters’

Bron: ajaxfanzone.nl

John Heitinga is terug bij Ajax maar velen hadden de rentree van de Ajacied natuurlijk iets anders voorgesteld. Heitinga maakt sporadisch speelminuten in het eerste elftal en moet wekelijks genoegen nemen met een plaats op de bank. Toch lijkt Heitinga tevreden te zijn in Amsterdam en lijkt hij geen behoefte meer te hebben om nog voor een andere club te gaan spelen.

‘Toen ik zeven was kwam ik hier bij Ajax binnen en nu ben ik 32. Ajax is een onderdeel van ons leven en dat zal altijd zo blijven. Wij hebben het prima naar ons zin in Amsterdam en de kans is zeer groot dat ik hier mijn carriere ga afsluiten. Het voelt elke keer weer als thuiskomen en ook al zit ik niet bij de selectie dan blijft men mij toezingen vanaf de tribune. Ik ben gezegend met fantastische supporters. Het is een geweldige aanhang’.

Bron: RTL

 

 

Likes(76)Dislikes(0)

……

Lees het volledige artikel op http://ajaxfanzone.nl/2015/12/07/heitinga-ik-blijf-bij-ajax-en-ben-gezegend-met-fantastische-supporters/

Gegevens

Onderwerpen: Rentree, Selectie, Supporters
Tags: Nieuws
Clubs: AFC Ajax