Maf... Burgemeester weert uitfans vanwege straf FC Utrecht
Bron: www.ajaxlife.nl
Weten jullie nog die straf voor supporters van FC Utrecht vanwege het zingen van stomme liedjes? Die straf dreigt als bijwerking een leeg uitvak te krijgen. Althans, burgemeester Jan Van Zanen schrijft in een brief aan de gemeenteraad dat een leeg uitvak als aanvullende voorwaarde geldt voor het duel van 13 december.
De tuchtcommissie van de KNVB legde Utrecht als straf een lege Bunnikside op omdat er vrij massaal antisemitische liedjes werden gezongen. De voetbalbond kwam in actie mede naar aanleiding van filmpjes die Utrechtfans zelf op internet plaatsten.
De club Utrecht slaagde er niet in om de zangers te identificeren en is van plan om leden van de Bunnikside gewoon toe te laten, maar dan elders verspreid over Nieuw Galgenwaard. Dit besluit vormt voor de burgemeester aanleiding om Ajaxsupporters te verbieden om de wedstrijd bij te wonen.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=18542