Dichtbouwen gracht oostzijde Arena in volle gang (Incl. foto’s)

Bron: ajaxfanzone.nl

Deze winterstop wordt benut om de gracht aan de oostzijde van de ArenA, in navolging van een vergelijkbare verbouwing aan de kant van de hoofdtribune, volledig dicht te bouwen. Het is een behoorlijke klus die over twee weken klaar moet zijn als Ajax thuis speelt tegen FC Groningen.

De stoeltjes zullen wederom rood zijn. Door de verbouwing zal de ArenA er weer een stuk op vooruit gaan. Niet alleen qua capaciteit maar ook qua uitstraling! De thuishaven van de regerend kampioen zal vanaf 16 januari 2015 53.346 toeschouwers herbergen. Dat is 294 zitplaatsen meer dan de huidige capaciteit.

Foto: Twitter – AmsterdamArenA

Klik hier voor meer foto’s 

Likes(7)Dislikes(4)

……

Lees het volledige artikel op http://ajaxfanzone.nl/2014/12/29/dichtbouwen-gracht-oostzijde-arena-in-volle-gang-incl-fotos/

Gegevens

Onderwerpen: ArenA, Kampioen, Winterstop
Tags: Nieuws