Win supportersboek 020 - 010!
Bron: www.ajaxlife.nl
Ajacied Albert Dogger en Feyenoorder Bas van der Wel werkten ruim drie jaar aan het supportersboek 020-010, waarin clubliefde centraal staat. “Als wij geen Champions League halen, is het crisis. Feyenoord viert de tweede plek op de Coolsingel,” zegt de Amsterdamse auteur over het verschil tussen de clubs.
Ajax Life geeft in samenwerking met de auteurs tien exemplaren van 020-010 weg. Om kans te maken op een exemplaar hoef je niet veel te doen. Beantwoord onderstaande vraag en je maakt kans.
Vraag: Hoeveel van de laatste twintig wedstrijden tussen 020 en 010, uit en thuis, werden verloren door Ajax?
Meedoen kan tot 7 maart.
Als je problemen hebt met inloggen of het beantwoorden van de prijsvraag, mail dan even naar svajax@gmail.com en dan helpen we! Met name nieuwe leden lopen het risico dat het niet goed werkt, maar dit kunnen we oplossen.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=15251