Veiling Ajax: bied tot donderdag voor Filipijnen

Bron: ajax1.nl

Ajax draagt ook haar steentje bij aan de hulpverlening voor het getroffen gebied in de Filipijnen. De Ajax Foundation startte eerder deze week een speciale veiling om geld in te zamelen. Giro 555 werd eerder deze week geopend door de Samenwerkende Hulporganisaties.

Er zijn verschillende ‘producten’ waarop men kan bieden. Bijvoorbeeld VIP-kaarten voor het duel tussen Nederland en Colombia, een ingelijst en gesigneerd shirt van Ajax en een lunch met de selectie of met Frank- en Ronald de Boer. Er kan tot dinsdag geboden worden op de tickets van de wedstrijd van het Nederlands Elftal. De overige veilingen staan open tot donderdag.

Klik hier om te bieden!

……

Lees het volledige artikel op http://ajax1.nl/archief/veiling-ajax-bied-tot-donderdag-voor-filipijnen/