Ajax Vrouwen bekeren met groot gemak verder

Bron: www.ajaxlife.nl

De Ajax Vrouwen loten mee bij de laatste acht.© Sjoerd Tullenaar

De Ajax Vrouwen hebben zich geplaatst voor de kwartfinales van het KNVB-bekertoernooi. De bekerhoudsters waren met 0-4 te sterk voor DTS Ede, dat uitkomt in de Topklasse.

Het is nog niet bekend tegen wie de Ajax Vrouwen het opnemen in de volgende ronde, maar het belangrijkste is dat die volgende ronde werd bereikt.

Dat gebeurde mede dankzij twee doelpunten van Inessa Kaagman, terwijl ook Loïs Oudemast en Alex Melin het net wisten te vinden. De score had van trainer Ed Engelkes nog best iets verder opgevoerd mogen worden.

Dat gebeurde echter niet en daar kon Engelkes ook wel weer mee leven. De Ajax Vrouwen waren heer en meester. Het was verder belangrijk dat speelsters als Leonne Stentler weer ritme konden opdoen na een periode vol blessureleed.

De loting wordt vrijdag op De Toekomst verricht rond het duel van de Ajax Vrouwen met sc Heerenveen.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=17032