Trainer wil Sturmen tegen Ajax en het graz opvreten
Bron: www.ajaxlife.nl
Heiko Vogel toonde zich na de heenwedstrijd onder de indruk van het spel van Ajax, maar de trainer van Sturm Graz geeft natuurlijk nog niet op. Vogel heeft eens goed nagedacht en weet dat hij met zijn ploeg maar één kans heeft op succes: Sturmen! En het graz opvreten.
Het valt te hopen dat de storm die Sturm Graz wil ontwikkelen van een hoger niveau is dan onze woordgrap, anders voetbalt Ajax zo onder de druk uit. Het lijkt er sowieso op dat de Ajacieden het hoofd koel moeten houden, want het idee is echt dat in de Merkur Arena alle remmen losgaan.
“Het heeft gewoon geen zin om met de handrem erop te spelen, we moeten risico's nemen. Grote kans dat we gevaarlijke situaties voor ons doel gaan zien, grote kans dat Ajax kansen krijgt als het countert, maar we kunnen niet anders,” kondigt Vogel aan tijdens zijn persgesprek.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=24463