Vlekkeloze Pakjesavond voor de Ajax Vrouwen
Bron: www.ajaxlife.nl
We doen het gewoon: de Ajax Vrouwen beleefden op 5 december een ouderwets heerlijk avondje. Op bezoek bij Lierse SK wonnen de dames met 0-3. Het was de vierde overwinning op een rij, en zodoende werd de koppositie behouden.
De wedstrijd begon voortvarend, want in de negende minuut bracht Marlous Pieëte Ajax op een 0-1 voorsprong. Daarop volgden kansen te over om de voorsprong te verdubbelen, maar Van de Bighelaar en Van den Heiligenberg zagen hun pogingen van de lijn gehaald. Pas in de tweede helft kwam de 0-2 op het bord: Eshly Bakker gaf voor en Claudia van den Heiligenberg pakte dat presentje maar wat graag uit. Na die 0-2 kwam Ajax geen moment meer in de problemen en kon het ongestoord op jacht naar meer. Desiree van Lunteren werkte een vrije bal in het doel, en zorgde zodoende voor de derde 0-3 eindstand van het seizoen.
De Ajax Vrouwen spelen voor de winterstop nog één wedstrijd: volgende week vrijdag komt Telstar op bezoek op De Toekomst. Toegang gratis, komt dat zien!
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=16664