Halsema kan gratis Ajax-tattoo krijgen bij Schiffmacher, Ajacieden halve prijs

Bron: www.ajax1.nl

Ajax nieuws -

De bekende tatoeëerder Henk Schiffmacher speelt slim in op het naderende kampioenschap van Ajax. In zijn zaak aan de Ceintuurbaan kunnen fans de komende dagen voor de halve prijs een Ajax-tattoo laten zetten.

Op NH Radio zegt de tattookoning: “Alle verloven zijn ingetrokken en we gaan zaterdag en zondag veel Ajaxtattoos zetten: het oude logo, het nieuwe logo, grote, kleine, alles door elkaar heen.”

Burgemeester Famke Halsema kan zelfs terecht voor een volledig gratis tattoo: “Of eentje van Amsterdam, of eentje van Ajax. Nou ja, een waterkanon kan ook nog”, verwijst hij naar het ingrijpen van de politie bij de wedstrijd Ajax-Juventus. “Ik zou zeggen: zet die tattoo op de burgemeesterskont.”

 

 

Het bericht Halsema kan gratis Ajax-tattoo krijgen bij Schiffmacher, Ajacieden halve prijs verscheen eerst op Ajax1.nl.

……

Lees het volledige artikel op https://www.ajax1.nl/ajax-tattoo-bij-schiffmacher/

Gegevens

Onderwerpen: Kampioen
Tags: Nieuws
Clubs: AFC Ajax