De Telegraaf: ‘Ajax zo goed als rond met Boca Juniors over transfer Magallan’

Bron: ajaxfanzone.nl

Ajax heeft de jacht op Lisandro Magallan (25) heropend, zo weet De Telegraaf te melden. De verdediger van Boca Juniors leek afgelopen zomer al een transfer naar Ajax te maken, maar Boca gooide op het laatste moment roet in het eten. 

Inmiddels zouden beide clubs weer in gesprek zijn en is men het in grote lijnen eens over de transfer die door middel van bonussen kan oplopen tot negen miljoen euro. De Argentijnse verdediger speelt komend weekeinde met zijn club Boca Juniors de beladen finale om de Copa Libertadores tegen River Plate en zou in januari de overstap naar Ajax moeten maken. Afgelopen zomer leek Magallán al op weg naar Ajax en werd zelfs al medisch gekeurd in Amsterdam, maar Boca Juniors liet hem destijds niet gaan omdat men eerst een vervanger wilde aantrekken, waarna Ajax doorschakelde naar Daley Blind. Met het vastleggen van Magallan lijkt Ajax vroegtijdig in te  willen spelen op een mogelijk vertrek van Matthijs de Ligt.

Bron: De Telegraaf

 

……

Lees het volledige artikel op https://ajaxfanzone.nl/2018/11/05/de-telegraaf-ajax-zo-goed-als-rond-met-boca-juniors-over-transfer-magallan/

Gegevens

Spelers: Daley Blind
Onderwerpen: Transfers
Tags: Nieuws
Clubs: AFC Ajax