Meer dan geslaagde avond bij Café Ajax Life
Bron: www.ajaxlife.nl
De vierde editie van Café Ajax Life was er weer eentje om in te lijsten. Jullie vonden het leuk? Mooi, wij ook! Het was de eerste keer dat we een quiz organiseerden. En dat viel aardig in de smaak. Team Rood was vrij ongenaakbaar en ging met een extra prijs naar huis.
Twee tribunes vol Ajacieden, in totaal zo'n 250 supporters, namen het tegen elkaar op. Er waren 24 vragen plus vier inworpen nodig om de winnaars aan te wijzen. Alhoewel... Ja, laten we het daar maar gewoon op houden. Of lag het toch echt aan de stemkastjes, nee toch?
Gelukkig was er in het voorprogramma van Café Ajax Life alle tijd om wat bijzondere plekjes van de Amsterdam Arena te ontdekken. Zeg nou zelf: hoe vaak sta je langs de rand van het veld, loop je door de spelerstunnel of zit je op de stoel van Davy Klaassen in de kleedkamer?
Diezelfde Klaassen was ook van de partij, net als Jairo Riedewald, Nemanja Gudelj en Joël Veltman. En als de spelers het antwoord op de vraag even niet wisten, waren daar altijd nog Heini Otto en Joop Leeuwendaal, die hun sporen meer dan verdiend hebben.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=19633