Arena gaat grasmat onder handen nemen en streeft naar ‘supergras’

Bron: ajaxfanzone.nl

De Amsterdam Arena en de Hogeschool Den Bosch gaan samenwerken om de komende jaren een nog betere grasmat te verkrijgen in de Amsterdam Arena.

Met behulp van een innovatief systeem zal in beeld worden gebracht wat er aan voedingsstoffen aan de grasmat ontbreekt of juist moet worden toegevoegd en krijgt men met monitoren ook de ondergrond in beeld. Het systeem zal aangeven of bijvoorbeeld het dak open of dicht moet, of er speciale verlichting nodig is en welke voedingsstoffen moeten worden toegevoegd. Het systeem is nog in geen enkel ander stadion toegepast en zal zijn primeur dus beleven in de Amsterdam Arena.

Bron: AT5

Likes(4)Dislikes(0)

……

Lees het volledige artikel op http://ajaxfanzone.nl/2014/11/26/arena-gaat-grasmat-onder-handen-nemen-en-streeft-naar-supergras/

Gegevens

Onderwerpen: ArenA, AT5
Tags: Nieuws