Familie Nouri zit nog met vragen over reanimatie
Bron: www.ajaxlife.nl
Hoewel de reanimatie van ‘Appie’ Nouri wordt omschreven als ‘succesvol’, zijn er bij de familie nog altijd vragen over hoe er die zaterdag nu precies werd gehandeld. Er bestaat zelfs enige twijfel of er wel goed is gehandeld.
De familie Nouri werkte mee aan een groot verhaal, dat afgelopen weekeinde in de Volkskrant viel te lezen. In dat verhaal wordt gemeld dat de familie graag meer wil weten over wat zich precies heeft afgespeeld, ook over de behandeling op het veld.
Nouri zakte tijdens de tweede helft van Ajax - Werder Bremen in elkaar en hoewel hij naar de grond ging, ademde hij in eerste instantie nog. Pas een minuut later raakte hij buiten bewustzijn, waarna de circulatie van zuurstof stokte en er hersenschade ontstond. Na dertien minuten behandeling was er herstel van hartslag en ademhaling.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=23012