Invalbeurt van twee minuten wel motivatie voor Gudelj
Bron: www.ajaxlife.nl
De kans is groot dat Nemanja Gudelj zijn laatste wedstrijd voor Ajax heeft gespeeld. Hij kan zich niet meer motiveren, nu hij met een reserverol genoegen moet nemen. Des te opmerkelijker is het dat Gudelj namens Servië slechts twee minuten in actie kwam.
De Servische nationale ploeg ging, in het kader van de WK-kwalificatie, op bezoek in Wales en speelde met 1-1 gelijk. Gudelj nam lang de rol van toeschouwer op zich, maar mocht in de slotfase het veld betreden.
Alles bij elkaar duurde het optreden van Gudelj een minuut of twee. Niet meer, niet minder. Grote vraag is nu of Gudelj in een gesprek met de bondscoach aan geeft dat hij het niet meer ziet zitten. Zo ging het met Peter Bosz in ieder geval wel en er waren al eens problemen met de Servische keuzeheer.
Servië staat ondanks de remise in Cardiff twee in groep D. Deze positie geeft aan het einde van het liedje recht op een plekje in de play-offs. Ierland is na vier wedstrijden voorlopig koploper, met een voorsprong van twee punten op de Serviërs.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=20772