Klaassen: “Speelden te slordig en leden te veel balverlies”
Bron: www.ajaxtotaal.nl
Ajax boekte vandaag, na een Europese week, een goed resultaat in een half één wedstrijd. Angstgegner FC Utrecht werd met 3-2 verslagen. Ajax-aanvoerder Davy Klaassen speelde ook mee in deze wedstrijd.
Vooral de passing was soms zwak en Klaassen was daar de grootste schuldige aan. ”Tja in de eerste helft was de diepgang niet helemaal goed. Ik vond dat we in het begin nog aardig speelden maar we speelden te slordig en leden te veel balverlies”, aldus teamspeler Klaassen tegen FOXSports. “Daardoor kwamen we niet echt tot kansen en dan gaat ‘ie er aan de andere kant in. In de tweede helft merkte je wel dat we beter gingen voetballen en dan helpt die goal ook wel mee. Ik denk dat zij tot de 3-1 ook bijna niks gecreëerd hebben”, besluit de 23-jarige Ajacied.
Passing Davy Klaassen eerste helft v Utrecht, (gedeeld) laagste passzuiverheid, weinig naar voren. Trend dit seizoen. pic.twitter.com/5XAGbkvwbt
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxtotaal.nl/nieuws/2016/10/02/klaassen-speelden-te-slordig-en-leden-te-veel-balverlies/