Bosz over Ajax: “Bij andere clubs zag ik de scherpte eerder”

Bron: www.ajaxtotaal.nl

Ajax-trainer Peter Bosz is nog niet te spreken over de vorderingen van zijn selectie. Hij laakt het gebrek aan scherpte en de gebrekkige uitvoering van zijn systeem. Het zal volgens de coach snel beter moeten.

“De kansen die we kregen werden ook niet afgemaakt. Dat heeft met scherpte te maken. Je kunt zeggen dat we pas twee weken bezig zijn, maar dat maakt niet uit”, reageert Bosz tegen FOX Sports na het gênante gelijkspel tegen de amateurs van AFC (2-2). “Ik weet niet waarom dat er niet is. Laat duidelijk zijn dat dit er over een paar weken wél moet zijn. We zullen moeten kijken wie dit wel op kan brengen. Bij andere clubs waar ik werkte zag ik de scherpte al eerder terug in de voorbereiding.” Gebrek aan scherpte en ook de manier van spelen bevalt de Ajax-trainer nog niet. “We willen hoog druk zetten en de bal snel veroveren. Ook bij balverlies is het niet goed genoeg. Ik realiseer me dat het niet mogelijk is om vanaf dag één alles duidelijk te hebben. Het enthousiasme is er wel, maar de uitvoering en kwaliteit is ondermaats. Het is niet goed genoeg”, aldus de bezorgde Bosz.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxtotaal.nl/nieuws/2016/07/13/bosz-ajax-bij-andere-clubs-zag-ik-de-scherpte-eerder/

Gegevens

Onderwerpen: Selectie
Tags: Interviews
Clubs: AFC Ajax